Havacılıkta gelişim sağlanması için pek çok temel eğitimin yanı sıra ek eğitimlerin de alınması gerekmektedir. Bu eğitimler psikoloji, stres yönetimi, zaman yönetimi gibi çok önemli konular olabilir. Havacılık mesleğinin hem sosyal hem de psikolojik pek çok etkiye bağlı olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle de ERAS AVIATION ACADEMY bu temel eğitimlerin yanı sıra havacılık alanında alınması gereken ek eğitimlerin de sağlanması için pek çok alanda olduğu gibi etkili şekilde çalışmaktadır.

ERAS AVIATION ACADEMY, www.erasaviation.com internet sitesinde farklı alanlarda sunduğu eğitimlerin yanı sıra havacılık alanında da nitelikli eğitimin sağlanmasını ve bu şekilde de oluşabilecek her türlü hata, kaza ve olumsuzlukların önlenmesini hedefler. Havacılıkla ilişkili pek çok alanda yetkinlik kazanmak, rakiplerinize farkınızı göstermek ve havacılığa etkisi olabilecek her türlü duruma dair bilgi sahibi olmak için siz de ERAS AVIATION ACADEMY’nin sunduğu farklı uzaktan eğitim programlarına katılın ve kendinizi havacılık alanında en keyifli şekilde yetkinleştirme şansını yakalayın!

Eğitimlerini tamamlayıp sertifikanızı alarak hem bilginizi belgeleyecek hem de iş başvurularınızda bir adım öne geçeceksiniz.

Eras Aviation Academy resmi instagram hesabı ; erasaviation

Eras Aviation Academy resmi Linkedin hesabı ; erasaviationacademy

Kaynak: https://www.e-gazete.net/eras-av威而鋼
iation-academy-ile-havacilikta-gelisim-33124.html

Leave a Comment