Eras Aviation Academy

 

2016 yılından itibaren çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmamız, ERAS AVIATION ACADEMY olarak havacılık sektörüne adım atıp, gelişen havacılık sektörüne gelişmiş ve farkındalığa sahip bireyler yetiştirip ülkemizi havacılık sektöründe dünyada tanınır ve örnek alınır hale getirmeyi hedeflemektedir. Bunun için öncelikli olarak havacılık öğrencilerine yeni bakış açıları kazandırmak niyetindedir. Alanında uzman öğrenciler yetiştirmek ve yetkinlik sahibi havacıları sektöre kazandırmak için verdiği uzaktan eğitim ile de ayrıca profesyonel anlamda gelişimin ve bilginin kazanılmasını hedefler.

Günümüz dünyasında artık yer alan çevrimiçi olarak verdiğimiz eğitimler ile havacılık öğrencilerinin havacılık eğitimlerine kolaylıkla ulaşabilir olmasına imkan sağlıyoruz. Kaliteli ve yenilikçi bir eğitim anlayışını benimsiyoruz. Sektörde deneyimli uzman ekibimiz tarafından hazırlanmış eğitim içeriklerimizle havacılık öğrencilerine farkındalık kazandırıyoruz. Bunun yanı sıra havacıların kendilerini havacılık ile ilgili her konuda uzaktan eğitim sayesinde en iyi şekilde geliştirmesine katkı sağlıyoruz.

Alanında uzman ekibe sahip olan ERAS AVIATION ACADEMY; havacılık sektöründeki kurum, otorite ve bireysel başvurularla çalışmalarının yansıra üniversitelerle de iş birliği yapmaktadır. Bu sayede de nitelikli eğitimin önü açılmaktadır ve havacılık eğitimi her alanda en iyi şekilde verilebilmektedir. Dönem koşullarına uygun olacak şekilde üniversite düzeyinde eğitim sağlayan ERAS AVIATION ACADEMY, öğrencilerin farklı kazanımlar edinmesini sağlarken bir yandan da nitelikli şekilde eğitim almalarına yardımcı olur.

Alınan bu eğitimler, özgeçmişlerin ön plana çıkmasını sağlayacağı gibi ayrıca pek çok alanda da farkındalık kazanmaya yardımcı olacaktır. Bu eğitimlerin hepsi havacılığın temelini oluşturur, en önemli durumların açıkça kavranmasını sağlar. Bu eğitimler sizi havacılık sektöründe bir adım öteye taşıyacak olan önemli ve aslında kavranması gereken konuları temeline alır. Siz de ERAS AVIATION ACADEMY ile havacılık sektöründe farkındalık kazanın, rakiplerinizden bir adım önde yerinizi alın.